סראפה - קארבר  
   
דף הבית >> על גלגלים >> סקייטבורדים >> סראפה - קארבר
שם המוצר/פריט:סראפה - קארבר
המחיר שלנו:₪1,670.00
מע"מ:כולל מע"מ
דמי משלוח:₪15.00
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום נוסף)
מק''ט:מגיע עם ציר CX

תוספות אפשריות:

שדרוג לציר C7:
 

הוסף לסל 


מידע נוסף
CARVER - SERAPE

קארבר הינה חברה אמריקאית לייצור סקטבורדים ייחודיים המדמים גלישה, באמצעות צירים בעלי פטנטים מיוחדים הרכיבה על הקארבר שונה מכל סקייטבורד אחר עליו תניחו את רגליכם/ן. הקארבר מאפשר סיבובים חדים יותר, רכיבה וצבירת מהירות ע"י פימפום המשטח המקבילה לגלישה ללא הורדת הרגל מהסקייטבורד.
בכל הדגמים ניתן יהיה למצוא שני צירים בעלי פטנט שיאפשרו גלישה מיחודת זו - ה C7 שיאפשר פמפום ברכיבה וידמה גלישת גלים או ה CX שיהיה מעט יותר קשיח ויתקרב לסגנון רכיבת סקייטבורד סטנדרטית.

סאראפה 29.75 אינץ
סאראפה בספרדית זו השמיכה המקסיקנית שמשתמשים בה הרבה בדרום קליפרוניה לכל מיני מטרות, הוא התוספת המושלמת לדגמים הקצרים של קארבר. מכיוון שפעילות הפאמפינג המהירה ביותר נוצרת מקרשים קטנים, הוספנו מספר דגמים שנמצאים בין גדלים שכבר היו קיימים, כך שיהיה יותר מבחר. למודל הזה רצינו לעשות תבנית קצרה עם בסיס גלגלים ארוך יותר כך שנקבל ביצועים של קארבר ארוך יותר, עם דק קל וקצר יותר. ההשפעה לדגם זה נבעה מגלשנים קצרים עם טייל רחב, שעליהם אנחנו עושים קארבים וביצועים באוויר (מאוד פופלרי במחוז ונטורה, קליפורניה). האורך הקצר של דגם הסאראפה של קארבר מאפשר לעשות סנאפים וקארבים עמוקים, בעוד הטייל הרחב מאפשר למקם את הרגל יותר אחורה, לקבלת ביצועים חזקים יותר, ולעשות איירים גדולים יותר. מומלץ לנסות אותו עם ציר ה CX לגלישה מתקדמת יותר.
מידות:
רוחב: 7/8 9
זנב: 1/4 6
חרטום: 1/4 3
בסיס גלגלים: 1/4 16 
 
 
  שעות פתיחה: ימי א’- ה‘: 09-00-21:00 , ימי ו‘: 9:00-15:00,   שבת: מצאת השבת - 21:00  |
לישנסקי 7, ראשל”צ |  03-9617878
   
  צעצועי מורן | חנות צעצועים בראשלצ | מאמרים   לוגופון הקמת אתרים