קרזי קרלאדג' - קארבר  
   
דף הבית >> על גלגלים >> סקייטבורדים >> קרזי קרלאדג' - קארבר
שם המוצר/פריט:קרזי קרלאדג' - קארבר
המחיר שלנו:₪1,700.00
מע"מ:כולל מע"מ
דמי משלוח:₪15.00
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום נוסף)
מק''ט:מגיע עם ציר CX

תוספות אפשריות:

שדרוג לציר C7:
 

הוסף לסל 


מידע נוסף
CARVER - KERRZY KERRLAGE

קארבר הינה חברה אמריקאית לייצור סקטבורדים ייחודיים המדמים גלישה, באמצעות צירים בעלי פטנטים מיוחדים הרכיבה על הקארבר שונה מכל סקייטבורד אחר עליו תניחו את רגליכם/ן. הקארבר מאפשר סיבובים חדים יותר, רכיבה וצבירת מהירות ע"י פימפום המשטח המקבילה לגלישה ללא הורדת הרגל מהסקייטבורד.
בכל הדגמים ניתן יהיה למצוא שני צירים בעלי פטנט שיאפשרו גלישה מיחודת זו - ה C7 שיאפשר פמפום ברכיבה וידמה גלישת גלים או ה CX שיהיה מעט יותר קשיח ויתקרב לסגנון רכיבת סקייטבורד סטנדרטית.

קרלאדג' 31.75 אינץ
כמו כל גולש מסור, לטים ריידר שלנו ג'וש קר יש קארברים שונים לתנאים שונים. כחלק מהקוויבר שלו הוא חיפש דאימונד טייל ארוך יותר לקארבים גדולים יותר. שמרנו על הרוחב כמו בדגם הקרזי סנאפר 28" והוספנו מעט אורך כך שניתן לעמוד בפיסוק רחב יותר בעת הפאמפינג למהירות. מאחר ובסיס הגלגלים הארוך יכול להתמודד עם יותר מהירות, הוא יכול להחזיק טוב יותר "בימים הגדולים" שבהם אתם רוצים שהקארבר יחזיק טוב יותר בדאון היל מהיר, אך עדיין הוא יבצע סנאפים כשתרצו. כשהתחלנו לדבר עם ג'וש קר על העיצוב, הוא ציין שהוא רוצה תמונות של בנות, גלים, בקתות קש – בעצם כל האלמנטים של לייפסטייל המתאר את חיי הגלישה. כל הצילומים נלקחו על ידי מאט קליינר, והם מהווים תמונה אמיתית לתוך חייו של גולש המטייל בעולם. מומלץ לנסות אותו עם ציר ה CX לגלישה מתקדמת יותר.
מידות:
רוחב: 3/4 9
זנב: 3/8 6
חרטום: 3/4 3
בסיס גלגלים: 1/2 17 
 
 
  שעות פתיחה: ימי א’- ה‘: 09-00-21:00 , ימי ו‘: 9:00-15:00,   שבת: מצאת השבת - 21:00  |
לישנסקי 7, ראשל”צ |  03-9617878
   
  צעצועי מורן | חנות צעצועים בראשלצ | מאמרים   לוגופון הקמת אתרים